Koç burcu özellikleri nelerdir?


Farklı özellikleri ve kendinden emin tavırlarıyla dünyaya renk katan koç burcu tahmin ettiğinizden daha büyük bir derya. Bu yazımızda sizlere koç burcu özelliklerinden bahsedeceğiz. Hazırsanız başlayalım.

Kadını ve erkeğine göre farklılık gösterse de koç burcu genel olarak hareketli ve heyecanlı bir yapıya sahiptir. Bu hareketli ve heyecanlı yapısı sayesinde arkadaş ortamında her zaman öne çıkar, sosyal hayatında dikkat çeker. İnsanların arasında olmayı, onlarla vakit geçirmeyi çok sever. Bu sevgiye karşılık sadece yakın arkadaşları tarafından davet almak onları mutlu eder. Herkesle takılmaktan mutlu olsalar da arkadaşlarıyla vakit geçirmek onlar için aile ile vakit geçirmek kadar değerlidir.

Çok duygusallardır. Bu duygusallıkları onları kıracak seviyeye kadar çıkabilir. İşittikleri bir söz, arkalarından söylenen bir kelime kulaklarına geldiği zaman kalpleri çok kırılır ve buna tepki vermekten kaçınmazlar. Aniden öfke patlamaları yaşayabilirler. Etraflarına zarar vermekten çok yine kendilerine zarar verirler.

Aile hayatına fazlasıyla düşkündürler. Eşlerine, çocuklarına ve evlerine bir şeyler almaktan çok mutlu olurlar. Koçları bu dünyada mutlu edebilecek bir şey varsa o da aileleridir. Kendisinden daha fazla değer verdiği tek şey aileleri olacaktır koçların. Evinde mutlu olan bir koç hayatının sonuna kadar mutlu yaşar.

Koç burcu özelliklerini incelerken kadın erkek olarak ayırmaktan ziyade genel olarak burcun özelliklerini yazmayı uygun gördük. Dilerseniz kadın, erkek olarak ayırıp detaylı bir analiz yapabiliriz.

KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ

Yönetici Gezegeni Mars
Element Ateş
Nitelik Önce
Uğurlu Sayı 1 ve 9
Gün Salı
Uğurlu Taşı Yakut
Renk Kırmızı
Tarot Kartı İmparator
Hayvan Koyun
Bitki Itır, Hanımeli, Pars Zambağı
Kıymetli Taş Elmas
Kıymetli Maden Demir

KOÇ BURCU OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Öncü, girişken ve macera ruhlu. İnsanları yönlendirebilir. Hedefini belirler ve ona doğru emin adımlarla ilerler. Enerjisi her zaman yüksektir. Engelleri rahatça aşabilir. Ona koyulan sınırlandırmalardan nefret eder. Hazır cevap bir insandır. Liderlik özelliği vardır. Etrafındaki herkes tarafından dürüst biri olarak bilinir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Nisan 2020 Aylık Burç Yorumları!

KOÇ BURCU OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Dünyada görebileceğiniz en egoist insanlardan biridir. Fazlasıyla alaycıdır. Hiddetlidir. Ani çıkışları vardır. Saldırgandır, sabırsızdır ve isyankardır. Kendisini öne sürmeye, öne çıkartmaya bayılır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir