Veysel Zaloğlu Kimdir?


Veysel ZALOĞLU Dublajları ile ünlü bir sosyal medya fenomenidir. Kendisinin ilk Amerikan dublajlarını paylaştığı zamanları hatırlarım da , o zaman takipçileri çok fazla değilken bile ilgimi çekmişti. Şimdi ise Dublajların Cambazı konumuna ulaştığını söyleyebiliriz :). Hayatımızın içinde, özellikle gündemde olan popüler videolara yaptığı dublajlarla takipçi kalitesini ve sayısını iyice arttırdı.Bunların dışında bir de dostu var ki,  Veysel Zaloğlu Reynmen ile yaptığı çalışmalar adeta izlenme rekorları kırdı. Her ne kadar Veysel Zaloğlu youtube fenomeniymiş gibi görünse de ben kendisini ilk kez instagram üzerinden tanımıştım.

Aslında Veysel uzun zamandır sosyal medya kullanıcısıydı. Ancak asıl takipçi sayısını Dublaj videolarından sonra yükseltmeye başladı. Hatta şöyle bir şey daha da var ki; Veysel Zaloğlu sözleri ile de aramıza dahil oldu diyebiliriz. Bir çok kişinin kulaklarında “Hey Carl” kelimesi şuanda yazıyı okurken yankılandığına eminim.Şimdi birazda boyundan, kilosundan hayatından bahsedelim.

Veysel Zaloğlu Hayatı

Sanatçımız İstanbul’da doğup büyümüştür.İstanbul Aydın Üniversitesinde Radyo Sinema ve Televizyon bölümünü bitirerek sinema ve dizi sektörüne adımını atmıştır. Aslında Veysel bir çok filmde ve dizi de hem oyuncu olarak , hemde senarist olarak bulunmuştur.Ancak benim görüşüm, yine yazımın başında da belirttiğim gibi Amerikan Dublajlarından sonra ciddi bir şekilde popüleritesinin arttığıdır. Veysel’i aslında sadece youtuber olarak da kısıtlamamak gerekir. Kendisi sosyal medyanın hemen hemen her alanında çok popüler bir isimdir.

Veysel Zaloğlu ile alakalı araştırmalarımız sonucu , ne yazık ki boy, kilo gibi bazı bilgilere erişemedik. Eğer sizin eksik gördükleriniz var ise, mesaj olarak iletin yayınlayalım?


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir